Elektromechanika

Naszą specjalnością jest elektronika Volvo i BMW. 

695 244 238

Dlaczego my?

Jesteśmy doświadczonymi i wykwalifikowanymi specjalistami

Bez trudu radzimy sobie nawet z najtrudniejszymi usterkami.W naszym serwisie usuniemy programowo EGR, FAP, DPF, filtr cząstek stałych jak również poszczególne błędy oraz zajmiemy się tuningiem. Cieszymy się z możliwości zdobycia nowego doświadczenia, jakie daje naprawa Volvo i BMW. Warszawa niewątpliwie daje nam olbrzymie możliwości, które pozwalają na wygodne utrzymanie sprawności wszystkich pojazdów.

Naszą specjalnością jest elektronika Volvo i BMW

Warszawa to miasto, gdzie z naszej pomocy korzysta wiele zadowolonych klientów. Zajmujemy się montażem, kontrolą, naprawą kodowaniem i programowaniem układów elektrycznych w pojazdach tych marek. Produkowane obecnie auta zawierają wiele takich układów, a większość z nich jest bardzo skomplikowana, co wymaga dużej wiedzy i umiejętności naszego elektronika BMW i Volvo. Warszawa z ogromnym zadowoleniem chwali jakość usług i rozwiązań, jakie proponujemy.

Regeneracja

Nasza propozycja na usterki związane z alternatorami, rozrusznikami itp. to odpowiednia regeneracja, która gwarantuje długi okres bezproblemowej eksploatacji pojazdu. Korzystamy wyłącznie z oryginalnych części zamiennych podczas realizacji usługi, jaką jest naprawa BMW i Volvo. Warszawa ma świetnych specjalistów, którzy zadbają o Państwa pojazd z indywidualnym, dokładnym podejściem i zaangażowaniem. Z największą przyjemnością pomożemy rozwiązać każdy związany z tym problem.

Doświadczenie i sprzęt

Dysponujemy obiema tymi wartościami. Obecnie bez doświadczenia i specjalistycznego sprzętu i oprogramowania zwykle nie da się wykryć prawdziwego źródła problemu i go rozwiązać. My posiadamy obie te rzeczy.

Od sierpnia 2021 rusza nasz Blog

Zapraszamy po więcej już wkrótce…